Polecany serwis SKODY w Krakowie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ansaa
    Classic
    • 2013
    • 17

    Polecany serwis SKODY w Krakowie

    No to się chwalę - Fura widoczna jako avatar :szeroki_usmiech
    wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwww
  • Misialdo
    Ambiente
    • 2011
    • 226

    #2
    Polecany serwis SKODY w Krakowie

    Witam

    Po kupnie mojej Skody Octavii I w sierpniu chciałbym ja zabrać ma jakiś porządny przeglądzik wymienić olej, sprawdzić płyn chłodzący, hamulcowy itp. itd czyli to co każdy porządny właściciel Skodillaca powinien co jakiś czas sprawdzić.

    I własnie tu nasuwa się moje pytanie, ponieważ wiele opinii słyszałem jak i o prywatnych zakładach jak i ASO w Krakowie. Czy ktoś by mógł Mi polecić jakiś dobry serwis w Krakowie bo do tej dużo dobrego słyszałem o:

    1. ASO Inter Auto na Kocmyrzowskiej

    Wiele tez słyszałem o innych nieautoryzowanych serwisach jak na przykład:

    2. Powstanców 1

    3. Auto Serwis Skoda naparwy pogwarancyjne, Biskupińska 23

    o tych powyzej szłyszałem na forum a ja jeszce osobiscie z reklam w internecie jak i reklamach spotykanych na autach słyszałem o :

    4. Serwisie Skody Prandoty 6

    5. Serwis ABC Włodzimierz Nędzka, ul przyszłości 1.

    I tu właśnie proszę o pomoc i wypowiedzenie się gdzie powinienem pojechać i komu w Krakowie zaufać co do serwisu mojego Skodillaca ?


    pozdrawiam



    Misialdo

    Komentarz

    • bws34
      Rider
      • 2011
      • 543

      #3
      Kolego ja odradzam serwis na ul.Prandoty..
      Ja moją skodę zawożę kawałek za Kraków do Sierborowic.Tam jest gościu kompetentny,dokładny i przede wszystkim TANI!! Jak będziesz chciał numer to na PW pisz
      "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

      "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

      www.zoltar.bielsko.pl

      Komentarz

      • Marillo
        Drive
        • 2011
        • 81

        #4
        Witam

        Ja polecam "Monster Serwis" przy ul Reduta 1. Kiedys jak miałem VW Bore to jezdziłem tam i zawsze byłem zadowolony z usług no i ceny mają przystępne. Teraz obecnie mam Szkodnika na gwarancji jeszcze więc nie jezdze na razie do nich, ale jak skonczy mi się gwarancja to od razu będę do chłopaków znowu uderzał w razie czego bo się znają na rzeczy i kitu nigdy mi nie wcisneli ,tam gdzie da sie zaoszczedzic na czesciach to polecają zamienniki a tam gdzie lepiej ich nie wstawiac to od razu mówią. ASO na Kocmyrzowskiej również mogę polecic bo korzystam z niego , cóż ceny co prawda do niskich u nich nie należą jak w każdym ASO ale znają się na rzeczy i obsługę mają miłą.
        Raz na wozie , raz pod wozem ,raz w nawozie....

        Komentarz

        • shado
          RS
          S_OCP Member
          • 2007
          • 5315
          • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          A czy nie można jechać w jednym temacie tylko muszą byś setki tematów o tym samym?

          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz

          Pracuję...